Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of 99

Грати

Хто хоче зіграти в ще один ігровий автомат Book of 99

Ігровий автомат Book of 99 - це ігрові автомати від Relax Gaming з тематикою, яку ми вже бачили в багатьох інших слотах. Однак він оснащений кількома унікальними речами, такими як приголомшливий відсоток повернення гравцеві. Ця 5-барабанна гра з 10 лініями виплат також має захопливу візуальну складову, зокрема набір барабанів з темних каменів та оригінальних символів. Матриця розміщена в храмі, а на задньому плані видніється красивий пейзаж. Заспокійлива музика та оригінальні звукові ефекти роблять ігровий процес ще більш захопливим. Простий набір барабанів не може бути змінений. Однак ви можете змінювати розмір ставки та ігровий процес. У слоті Book of 99 є безкоштовні обертання, колекція символів та інші функції.

Як грати?

Якщо ви готові і хочете почати грати, просто натисніть на величезний знак з двома вигнутими курсорами. 5 барабанів і 3 ряди в слоті Book of 99 негайно почнуть обертатися. Тут легко змінити розмір ставки. Натискайте на монети, і ви побачите 19 значень на вибір. 5 UAH - це найменша сума, яку можуть використати гравці. Максимальна ставка тут становить 5000 UAH.

Над монетами ви знайдете знак перемотування вперед. Один клік на нього зробить наступний спін набагато швидшим. Значок авто-гра прямо під кнопкою гри дозволяє користувачам активувати необмежену кількість автоматичних обертань. Якщо ви хочете запустити таблицю виплат, вам доведеться скористатися трьома лініями. Звідси гравці можуть отримати доступ до інших речей, таких як налаштування та правила гри.

Символи та виплати

Комбінації зі звичайних символів, які ви будете складати у відеослоті Book of 99, визначатимуть розмір призів. У цьому онлайн-слоті є список з дев'яти звичайних символів. В даному випадку стандартні іконки гральних карт прикрашені різними дорогоцінними каменями. На іконках 10, валета і дами зображені сині, зелені та фіолетові самоцвіти відповідно. Три, чотири або п'ять однакових символів збільшують ставку в 0,5, 2,5 або 10 разів. Користувачі, які отримають три, чотири або п'ять королів або тузів (з помаранчевими та червоними дорогоцінними каменями), виграють у 0,5, 4 або 15 разів більше від загальної ставки.

Цікаво, що високооплачувані звичайні символи оплачуються навіть тоді, коли ви випадають два однакових символи на одній лінії. Дві, три, чотири або п'ять жахливих жінок (Ламій) на лінії принесуть виграш у 0,5, 3, 10 або 75 разів більше вашої ставки. Циклоп приносить такі ж призи. А ось Пенелопа може допомогти вам збільшити ставку в 0,5, 4, 40 або 200 разів, якщо ви зберете два, три, чотири або п'ять таких значків на лінії виплат. В кінці цієї таблиці виплат знаходиться символ Одіссея, який може принести призи, що в 1, 10, 100 або 500 разів перевищують вашу ставку.

Дикий символ розкиду - це символ, що не оплачується.

Бонусна функція Best Book of 99

Піктограма "Дикий розкид" може бути неплатним символом, але вона є ключем до найкращої бонусної функції Book of 99. Логічно, що він має вигляд книги з красивою обкладинкою. Він діє як Дикий символ. Це означає, що він замінює всі звичайні символи. Водночас це символ розкиду, тому, якщо вам пощастить зібрати три або більше таких символів у будь-якому місці, ви отримаєте 10 безкоштовних обертань Book of 99.

Цей спеціальний раунд грається на тих самих барабанах і лініях з тією самою сумою ставки. Ось чому виплати, на які ви можете розраховувати, також однакові. Але є одна відмінність. Перед початком безкоштовних обертань один зі звичайних символів перетвориться на символ, що розширюється. Таким чином, під час цього раунду він може платити на всіх десяти активних ігрових лініях відповідно до кількості символів, які з'являться на барабанах. Більше того, він буде виплачуватися на кожній лінії виплат, навіть якщо символи не з'єднані зліва направо.

Щоразу, коли гравець випадає дикий символ під час базової гри, шкала збору піднімається на одиницю. Ви отримаєте доступ до раунду безкоштовних обертань після того, як зберете 99 диких символів. У цій грі все залишається незмінним, окрім розміру ставки. Розмір ставки в цих безкоштовних обертаннях буде відповідати середньому значенню ставок, які ви використовували під час збирання диких іконок.

RTP та волатильність

Відсоток повернення гравцеві робить цю гру унікальною. У Book of 99 RTP приголомшливий - 99%. Це рідкість у слот-іграх. Крім того, ви дивитеся на реліз з високою волатильністю від Relax Gaming

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС