Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dead or Alive 2

Грати

Як грати в Dead or Alive 2

Dead or Alive 2 - це п'ятибарабанний 3-рядний слот з дев'ятьма можливими лініями виплат. Ігровий процес дуже простий: просто виберіть свої лінії виплат і починайте обертання. Щоб виграти, все, що гравцям потрібно зробити, - це зібрати три або більше однакових символів на лінії. Ми виявили, що гра в Dead or Alive 2 нагадує оригінальну гру, але з набагато більш плавним управлінням та оновленим дизайном. У візуальному оформленні приділяється особлива увага деталям - нам подобаються черепи тварин і старі пляшки на задньому плані барабанів, а також періодичне шипіння гримучої змії вдалині. Не сумнівайтеся, це дійсно захоплюючий ігровий досвід.

Перш ніж грати в ігрові автомати онлайн на реальні гроші, ми пропонуємо спробувати гру безкоштовно в демо-режимі, щоб отримати уявлення про символи та стиль гри. Найбільш високооплачуваним символом є значок шерифа, який приносить гравцеві х100 на ставку за п'ять виграшних ліній. За ним слідують пістолет, ковбойський капелюх, ковбойські чоботи та пляшки віскі, а також класичні гральні карти як символи з меншою оплатою. Особливістю гри є те, що п'ять диких символів представлені окремими злочинцями - на першому барабані ви побачите Апачі Кід, на другому - Деллу Роуз, на третьому - Джессі Джеймса, на четвертому - Белль Стар, а на п'ятому - Біллі Кід.

Джекпоти та бонуси Dead or Alive 2

Dead or Alive 2 пропонує не одну, а три бонусні ігри з безкоштовними обертаннями. Щоб запустити режим безкоштовних обертань, гравцям потрібно зібрати три символи розкиду (череп бика з двома перехрещеними револьверами) на будь-якому з барабанів. Це дасть гравцям дванадцять безкоштовних обертань і вибір з трьох бонусних ігор: Train Heist, Old Saloon та High Noon Saloon.

Пограбування поїзда - це опція з найнижчою дисперсією. За кожен дикий символ, який потрапляє на барабани, множник збільшується на х1 і дає гравцям додаткове безкоштовне обертання. Щасливчики зможуть досягти величезного множника х16 - якщо гравець зайде так далеко, він також буде винагороджений додатковими п'ятьма безкоштовними обертаннями.

Old Saloon - це варіант із середньою дисперсією, який має той самий формат, що й оригінальна гра Dead or Alive. Усі виграші збільшуються на множник х2, а дикий символ на всіх п'яти барабанах дає додаткові п'ять безкоштовних обертань. Дикі символи тут липкі, що трохи полегшує отримання п'яти на барабані - приємний штрих.

High Noon Saloon - найбільш волатильний варіант для вибору. Коли на одному барабані випадає два диких символи, вони перетворюються на множник х2, а коли три - на множник х3. Якщо будь-який з цих диких символів приносить однаковий виграш, вони множаться разом, наприклад, мультиплікатор х2 і мультиплікатор х3 дають мультиплікатор х6.

Важко вибрати один з трьох. Нам подобається Old Saloon, оскільки він гарантує, що всі виграші гравця отримають множник х2. З іншого боку, на High Noon Saloon можна заробити великі гроші. Цей варіант має високу волатильність, що означає, що виплати більші, але й рідші - тому це кращий вибір для терплячих гравців, які можуть часто поповнювати свій банкрол.

Мобільні варіанти Dead or Alive 2

Dead or Alive 2, випущений у 2019 році, створений для мобільних пристроїв. Розробники NetEnt знають свою справу і подбали про те, щоб усі чудові функції гри з'явилися в мобільній версії, включаючи раунди з безкоштовними обертаннями, нарізки та анімацію. Ми протестували гру на пристроях iOS та Android і виявили, що слот безперебійно працює на обох операційних системах. Макет був трохи зміщений для меншого екрану, але в цілому він дуже схожий на гру на настільному комп'ютері.

Висновок

Dead or Alive 2 - це те продовження, на яке ми сподівалися. Дизайн і сюжет гри чудові, що приємно доповнюється цікавими бонусними раундами і зручним для новачків геймплеєм. Хоча ми хотіли б побачити прогресивний джекпот, ми були дуже вражені бонусними іграми з безкоштовними обертаннями, які іноді можуть бути не менш цікавими. Ми рекомендуємо вам спробувати Dead or Alive 2, оскільки тут дуже мало недоліків, і ми рекомендуємо спробувати самі.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС