Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gods of Gold Infinireels

Грати
Gods of Gold Infinireels - це онлайн-слот на базі NetEnt, який має необмежену кількість способів виграшу. Гравці можуть ставити від 0,20 до 200 монет за один спін, а також є кілька чудових бонусних функцій, включаючи повторні обертання та безкоштовні обертання. Ігрові автомати онлайн мають приголомшливу тему та захопливий геймплей, який неодмінно триматиме вас у напрузі.

Тема

Gods of Gold InfiniReels має сліпучу та яскраву золоту тему. Барабани розташовані на тлі гір зі скарбами, а на символах зображені красиві дорогоцінні камені та стародавні божества. Звісно, ми не очікували від NetEnt чогось менш приголомшливого, оскільки слот-ігри розробника завжди вражають уяву.

RTP та волатильність

Рівень повернення гравцеві (RTP) в Gods of Gold InfiniReels складає 96,21%. Він має середню/високу волатильність, а це означає, що ви можете розраховувати на дуже щедрі призи, і вони повинні з'являтися відносно часто. Головний приз у цьому слоті становить 25000x.

Як виграти в Infinireels

Gods of Gold Infinireels пропонує гравцям необмежену кількість способів виграти, і ви отримуєте виграш, зібравши три символи поспіль у будь-якому рядку. Спочатку гра починається з 27 способів виграти, і вони розширюються на одну колонку, коли ви отримуєте виграш. Якщо на новому барабані з'являється символ, який відповідає вашому виграшу (або дикий символ), барабани продовжують розширюватися - і так до тих пір, поки ваш виграш більше не можна буде збільшити. Після цього гра зменшується до початкового розміру.

Якщо ви трохи загубитеся, намагаючись відстежити, внизу барабанів є невелика карта, яка допоможе вам у цьому. Ви можете побачити, де випали всі виграшні символи та дикі символи, оскільки виграші продовжують додаватися.

Функції / бонуси автомата Gods Of Gold Infinireels

Наприкінці будь-якого обертання є ймовірність того, що ви заробите повторний спін. На останньому барабані з'явиться джин і накладе заклинання, яке принесе гарантований виграш. Існує також бонус Multi Slam, який додає до гри ще два або три барабани і також гарантує виграш.

Якщо на барабанах з'являться три перлини, ви активуєте бонус Win Spins. Тут ви отримаєте 10 виграшних обертань, які в основному схожі на раунд безкоштовних обертань, за винятком того, що виграш гарантується на кожному обертанні. Цей бонус також можна повторно активувати.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС