Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gonzo’s Quest

Грати
Приємно ігрові автомати, які не боїться порушувати правила
Важко оцінити, наскільки Gonzo's Quest відрізняється від інших 5-барабанних відеослотів, якщо ви не грали в нього. Звичайно, тут є деякі знайомі елементи - адже це все ще ігровий автомат, - але лавиноподібний підхід є приємною зміною у порівнянні з барабанами, що обертаються, у слотах, які випускаються і сьогодні.

Забудьте про символи, що обертаються та фіксуються на місці. В онлайн-слоті Gonzo's quest "барабани" - це складені блоки, які падають вниз щоразу, коли ви натискаєте кнопку обертання. Якщо ви потрапляєте на лінію виплат (їх 20), блоки вибухають, все зміщується вниз, а нові заповнюють прогалини. Кожного разу, коли це відбувається, ви отримуєте множник, до 5-кратного значення вашого виграшного обертання, тому навіть у базовій грі Gonzo Quest можна заробити серйозні гроші.

Символи майя визначають, скільки ви можете виграти на кожному обертанні

Слот Gonzo's Quest заснований на історії історичного дослідника Гонсало Піццаро, який вирушив на пошуки загубленого золота Ельдорадо. Символи в грі - це ті, що зазвичай асоціюються з міфологією майя, від змій, духів і орлів до священних богів, які мають найвищу цінність серед усіх символів.

У цьому епічному пригодницькому слоті не бракує множників і безкоштовних обертань
Окрім приголомшливих лавинних множників, які наша команда виявила в огляді Gonzo's Quest, є також можливість запустити бонусну функцію безкоштовних обертань, коли ви випадає 3 золотих символів Free Fall на лінії виплат.

Коли це станеться, ви отримаєте 10 миттєвих безкоштовних обертань, які відбуватимуться автоматично один за одним. З кожною лавиною, що з'являється, ви можете знову збільшувати свої множники, а також висаджувати більше символів Free Fall. Зберіть 4 або більше лавин у цьому режимі, і ви отримаєте множник ax15 на найвиграшнішу виграшну лінію.

Дикі символи замінюють будь-які символи для завершення виграшних ліній виплат

Коли в онлайн-слоті Gonzo's Quest з'являються дикі символи, ви можете заповнити будь-які прогалини, щоб сформувати виграшну лінію виплат. Спочатку ці символи виглядають як срібна емблема із золотим знаком питання, але ви побачите, як вони чарівним чином змінюються на ваших очах, замінюючи будь-який символ, якого вам бракує.

Дикий символ може замінити будь-який інший символ у грі - навіть Free Falls.

Підходить як для мобільних, так і для настільних комп'ютерів

Gonzo's Quest - один із найцікавіших 3D-слотів на реальні гроші, в які ми грали, тому ви можете подумати, що це виключає мобільні ігри. Але ви помиляєтеся.

Незважаючи на чудову графіку та унікальну функцію лавини, слот Gonzo's Quest все ще сумісний з планшетами та смартфонами на різних платформах iOS та Android. І добре показав себе під пильною увагою нашої команди, яка перевірила сумісність з пристроями Android та iPhone усіх поколінь, щоб запропонувати вам цей огляд Gonzo's Quest.

Тріумф сучасних відеослотів - приклад для наслідування іншим розробникам

Gonzo's Quest - одна з тих рідкісних перлин в іграх онлайн-казино, відеослот, який все ще здатен вас здивувати. Ми не можемо передати словами, як приємно грати в гру, яка кидає виклик статусу кво та пропонує інший спосіб робити речі.

Функція лавини, яку ми виявили під час проведення цього огляду слоту Gonzo's Quest, безумовно, є однією з тих, які ми хотіли б бачити більше. На нашу думку, вона піднімає планку для інших розробників ігор, щоб розширити межі дизайну ігрових автоматів.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС