Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Lord of the Ocean

Грати на 777.ua

Ігровий автомат Lord of the Ocean

Ігровий автомат Lord of the Ocean від Novomatic - це слот на 5 барабанів і 10 ліній виплат, заснований на грецькій міфології в поєднанні з водною темою, який повертає життя Посейдону, володарю життя в океані. Цей ігровий автомат дає вам класичні відчуття від гри, схожі на ті, що ви можете отримати в слоті Book of Ra, і водночас не має занадто застарілого вигляду ніж інші ігрові автомати безкоштовно від Новоматік.

Безодня Нептуна

Ігровий автомат Lord or the Ocean виконаний у химерній підводній тематиці. Барабани розташовані на чудовому синьому тлі, а сама гра в процесі створює умиротворену і спокійну атмосферу, яка забере гравця в поїздку на Наутілусі до незвіданих глибин із капітаном Немо на чолі. Замість того, щоб зосередитися на флорі та фауні підводного світу, ви познайомитеся з темним боком підводних глибин, де скарби і пригоди чекатимуть на вас на кожному новому кроці.

Як символи на барабанах ви зустрінете русалок, Посейдона, скрині зі скарбами, амулети, інкрустовані дорогоцінним камінням, і чарівні ворота. У грі також присутні класичні символи гральних карт, які йдуть від 10 до туза. Точно такі ж карти використовуються для відображення символів під час гри в карибський стад покер онлайн.

Джекпот на 50 000 монет

П'ять символів Посейдона в одну лінію під час гри за максимальною ставкою в 100 монет за спін даватимуть вам неймовірну виплату в 50 000 монет, що буде одним із найбільших джекпотів в ігрових автоматах на реальні гроші, які ви могли б зустріти в мережі. Посейдон, до всього іншого, є ще й диким символом у базовому режимі гри, який здатний вставати на заміну всіх інших символів, щоб допомагати гравцеві формувати виграшні комбінації, крім зображення воріт.

Бонусні безкоштовні спіни з барабанами, що розширюються

Якщо ви заробите десять раундів безкоштовних спінів, то на додачу отримаєте спеціальний символ, що розширюється, який обиратимуть випадковим чином просто перед початком бонусних раундів безкоштовних спінів. Після того, як ви отримаєте звичайні виплати за спін після обертання, спеціальний символ, що розширюється, збільшить свою присутність, щоб закрити 3 позиції на барабанах, на яких він з'явився. Цей бонусний режим часто може бути навіть вигіднішим, ніж дикі символи, що зміщуються. Завдяки цьому бонусу ви можете швидко отримати досить великі виграші.

Ковток холодної води

Ігровий автомат Lord of the Ocean пропонує вам достатню кількість шансів на виграш, щоб подовгу утримувати вас біля екрана, але може відлякати деяку кількість гравців в онлайн слоти завдяки тому, що на цьому ігровому автоматі ви зустрінете не так багато екшену. Але якщо вам до смаку такий тип ігор, то ви цілком імовірно ним насолодитеся. Іншими популярними і захоплюючими ігровими автоматами від Novomatic є слот Power Stars і класичний ігровий автомат Reel King.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС