Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Nitropolis 2

Грати
Настав час поблукати ще кількома барабанами, і цього разу ми вирушаємо на нафтову вишку, щоб об'єднати зусилля з грубою командою, відповідальною за те, щоб барабани працювали на вас, як добре змащена машина. Nitropolis - це тематичний слот, який має дуже оригінальний зовнішній вигляд, а також додає функції, що гарантують гравцям відчуття додаткової цінності. Серед них - безкоштовні обертання, респіни та багато іншого, що дасть вам уявлення про те, наскільки багатим на шанси на виграш є Nitropolis.

Щоб дати вам детальний опис того, що відбувається у грі Nitropolis, ми простежимо за чотирма членами екіпажу, які працюють у сфері, схожій на нафтову промисловість. Ця команда, безумовно, виглядає міцною, як цвяхи, і складається зі щура, мопса, кота та добермана. Ілюстрації непогані, хоча, можливо, дещо хаотичні. ELK Studios, відома нещодавнім хітом The Grand Galore, - це студія програмного забезпечення для казино, яка створює ігрові автомати онлайн, і лише за оригінальністю вона стоїть на одному щаблі з найкращими онлайн-слот-іграми. На 6 барабанах для більшого набору барабанів було застосовано значні 4 096 ліній виплат. Однак це не завжди означає, що виграти легше. Дотримуйтесь розумної стратегії, оскільки барабани мають більшу волатильність, ніж ви зазвичай отримуєте.

У слоті сказано, що гравці можуть потенційно виграти до 1 000 000 фунтів стерлінгів! Щоб отримати таку велику виплату, вам зазвичай доводиться шукати прогресивний джекпот, тому для звичайної гри цей джекпот є одним з найкращих, які ви можете побачити. Найвища ставка, яку ви можете зробити, становить 100 фунтів стерлінгів за спін, тож якщо ви любите азарт, то це повинно викликати у вас адреналін. Гравці, які прагнуть отримувати менші, але стабільні виграші, можуть почати робити ставки від 20 пенсів. Однак, щоб виграти кілька хороших прибутків, вам, можливо, захочеться зробити ставку на більш високі суми. Зрештою, гра в ігрові автомати онлайн - це шанс виграти трохи грошей.

Основні символи

Наша кремезна банда механіків, безумовно, включена у відділ символів - ми б не хотіли, щоб ви були розчаровані там. Вони складають середньооплачувані іконки, а в порядку зростання вартості йдуть щур, мопс, кіт і доберман як найбільш високооплачувані символи. Існують також символи з меншою вартістю, які, хоч і не мають великої ваги, але приносять виграші. Це королі гральних карт J, Q, K і A, а також ще чотири символи, що означають "Щур-шахрай", "Мопс-головорез", "Грітті Кітті" і "Брудні собаки".

У Nitropolis є дикий символ - ядерний вибух. Він замінює всі звичайні іконки, щоб створити виграшну лінію. Він не може замінити бонусний символ, про який ми розповімо далі.

Бонуси та джекпоти

Тут є досить багато бонусів, тому давайте почнемо з безкоштовних обертань. Все дуже просто: якщо на одному обертанні випадає три або більше бонусних символів, ви отримуєте десять безкоштовних обертань. Вони можуть бути повторно запущені, якщо під час бонусу випаде три або більше скаттер-символів.

У слоті також є так звані нітро-барабани, які випадковим чином з'являються, щоб створити більше можливостей для виграшу на всіх барабанах. Під час безкоштовних обертань барабани Nitro Reels також можуть випадковим чином оновлюватися, а також фіксуватися на місці на час безкоштовних обертань.

Якщо ви отримаєте виграш, то всі символи або барабани Nitro Reels будуть повторно обертатися окремо, щоб потенційно принести вам ще один виграш. Респіни відбуватимуться доти, доки випадають виграші. Nitro Reels можуть навіть обертатися випадковим чином, якщо ви не отримали виграш.

Грайте в слот Nitropolis

У Nitropolis стільки всього відбувається, що вас не залишать байдужими всі бонусні функції. Поряд з усім вищезазначеним, тут також є максимальна сума виграшу в 1 мільйон фунтів стерлінгів, що майже на рівні прогресивної ставки. У наших книгах ця гра стоїть в одному ряду з найкращими онлайн-слотами на сьогоднішній день, хоча ми б змінили лише одну річ - високу максимальну ставку.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС