Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Primal Megaways

Грати
Подорож у минуле, в епоху динозаврів і попередників життя на Землі, як ми знаємо його сьогодні, з Primal Megaways, слотом від Big Time Gaming, які також створили такі ігри, як Donuts та Extra Chilli. Не найпоширеніша тема гравців в ігрові автомати безплатно без реєстрації, але ви можете очікувати побачити свою частку доісторичних істот, слідів та інших географічних особливостей, характерних для юрської епохи, і все це в мультяшному стилі. Але за химерним фасадом ховається серйозна слот-гра, яка може багато чого запропонувати.

Дія починається на головних барабанах, яких усього шість. Це частина нової тенденції для шестибарабанних слот-ігор, які виходять за рамки стандартних п'яти барабанів. Хоча в цьому немає нічого нового, це надає грі дещо нестандартну структуру та відчуття, які стають очевидними під час обертання барабанів.

Кожен з шести барабанів знаходиться на висоті від 3 до 6 позицій, залежно від символів, які випадають під час будь-якого обертання. А оскільки виграші присуджуються в будь-якому випадку (тобто за всі природні комбінації з трьох і більше символів), то кількість ліній виплат складає 46 656 - не дарма ж їх називають "мегавиграшами".

Барабани, звичайно, заповнені символами, стилізованими під епоху, включаючи високоцінні символи, що складаються з шерстистого мамонта, шаблезубого тигра, лося, носорога і того, що здається якимось доісторичним бородавочником. Нижчі позиції на барабанах складаються з високих карткових символів, що йдуть на 10-A, які були стилізовані під кам'яний вік і нанесені шрифтом, що нагадує кам'яну породу.

Гравці роблять ставку на один спін, а виграш присуджується в розмірі, кратному розміру ставки, виходячи з вартості виграшної комбінації. Ставки починаються від 0,20 фунтів стерлінгів за спін і можуть досягати 150,00 фунтів стерлінгів за спін для тих, хто хоче довести гру до межі. Максимальний виграш становить 50x - не так багато, як у деяких інших слотах, але більш ніж достатньо для джекпоту, щоб серйозно прикрасити ваш день, особливо при обертанні за максимальною ставкою.

RTP (відсоток повернення гравцеві) - ще одна сильна сторона цього слоту, який становить 96,76%. Все, що перевищує 95%, вважається більш високооплачуваним, ніж середній показник, а це означає, що за цим порогом вас чекає чисте блакитне небо. Слоти з вищим RTP означають нижній край будинку на кожному обертанні, тому варто перевірити Primal Megaways лише з цієї причини - якщо не з огляду на безліч інших чудових причин, щоби спробувати цю гру.

Спеціальні символи

Диким символом є відбиток лапи, який час від часу з'являється лише на барабанах 2 і 5. Він замінює будь-які інші символи, яких вам бракує, що значно полегшує складання комбінацій на барабанах. Будь-які відповідні символи на сусідніх позиціях з дикими символами на лінії виплат зліва направо будуть нагороджені так, як якщо б ви зібрали справжню комбінацію. Єдиним винятком з цього правила є бонусний символ, який повинен випасти у справжній кількості, щоб активувати додаткові бонусні функції.

Бонусним символом у грі Primal Megaways є символ бивня - він схожий на череп шерстистого мамонта, але, щоб уникнути сумнівів, поперек нього написано "BONUS". Щоб активувати бонусну функцію, вам потрібно зібрати три або більше таких символів.

Бонуси та джекпоти

Випадання трьох або більше символів із зображенням бивня на барабанах запускає бонусний раунд - функцію безкоштовних обертань, де гравці мають шанс отримати великі виграші. Розмір вашого бонусу залежить від кількості цих бонусних символів, які ви відкриєте, щоб запустити цю функцію. Починаючи з трьох, ви можете отримати 10 безкоштовних обертань плюс дикий множник до 3x, тоді як чотири бонусні символи - це 15 безкоштовних обертань і дикий множник до 4x. П'ять символів дають 20 безкоштовних обертань з множником до 5x, а шість - до 30 безкоштовних обертань з відповідним максимальним множником до 6x.

Під час бонусного раунду мультиплікатори приймають форму диких символів, які при випаданні перетворюються на максимальний множник. Ще більш приємним є бонусний раунд, якщо вам не вдасться отримати принаймні 10-кратний виграш під час раунду - функція починається знову, тож ви отримуєте ще один шанс зіграти за більший виграш.

Грайте в слот Primal Megaways

Primal Megaways - це швидкий ігровий автомат з великою кількістю дій - і це ще до того, як ви потрапите в бонусний раунд. З кількома великими функціями обертань, високим RTP та джекпотом, який становить 50 разів більше, є багато вагомих причин, щоб спробувати цей слот.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС