Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Starburst

Грати на 777.ua

Ігровий автомат Starburst

Пориньте в ігровий процес одного з найбільш інноваційних і вражаючих онлайн слотів, які коли-небудь з'являлися на ринку ігрових автоматів для гри в інтернеті. Starburst від NetEnt - це енергійний і динамічний ігровий автомат, який знесе вам дах завдяки своєму захопливому процесу гри ніж інші ігрові автомати онлайн, які з часом можуть почати набридати. Утім, не можна сказати, що Starbust сильно відрізняється від інших ігрових автоматів в інтернеті, однак, з якоїсь причини гравці в онлайн слоти грають в Starburst довше і повертаються до нього набагато частіше, ніж до будь-якого іншого ігрового автомату від NetEnt. Можливо, це пов'язано з виплатами цього автомата, які трапляються тут значно частіше, ніж зазвичай частково завдяки функції Win Both Ways.

Цей ігровий автомат на п'ять барабанів і 10 ліній виплат готовий винагородити вас джекпотом до 50 000 монет, чи граєте ви онлайн, чи з мобільного пристрою, адже слот Starburst працює на мобільній платформі NetEnt Touch, що дає змогу насолоджуватися високоякісною графікою на ваших мобільних пристроях Apple або Android.

Тематика

Starburst нагадує неймовірно популярну гру Bejeweled і містить чудові мерехтливі дорогоцінні камені різноманітних яскравих кольорів. Ви швидко опинитеся зануреними в ігровий процес цього слота, який є не тільки зачаровує, але й дуже вигідним. Автомат містить численні дорогоцінні камені різних кольорів - синій, фіолетовий, жовтий, помаранчевий і зелений. Крім того, на барабанах ігрового автомата Starburst ви зустрінете символ BAR і щасливе число 7, які є найбільш вигідними символами в грі. Ігровий автомат Starburst є дуже розслаблюючим слотом і його саундтрек підтримує аналогічний настрій.

Особливості

Цей слот містить такі можливості як Win Both Ways і Starburst Wilds, а також пропонує випробувати автоматичний режим гри, який дає змогу запустити до 1 000 обертань без безпосередньої участі гравця. Просто виберіть розмір вашої ставки, а потім визначитеся з кількістю спінів, яку ви хочете запустити. Додаткові налаштування також дають змогу вам налаштувати цей режим таким чином, щоб автоматичні спіни зупинялися, якщо ви виграли або програли певну кількість грошей. Ще одна приголомшлива можливість більшості ігрових автоматів NetEnt - це Skill Stop, який дає змогу вам власноруч зупиняти обертання барабанів, просто натискаючи на кнопку спінів прямо під час обертання барабанів. Барабани миттєво зупиняться, і незважаючи на те, що результат все ще буде визначено генератором випадкових чисел, деякі гравці вважають, що ця можливість дає змогу їм безпосередньо впливати на результат, проєктуючи свою власну удачу на символи, які в підсумку випадуть на барабанах.

Бонус

Цей ігровий автомат має дві особливі бонусні можливості - Starburst Wilds і Win Both Ways. Дикі символи Starburst Wilds можуть з'явиться тільки на барабанах 2, 3 і 4. Коли це відбувається, то ці дикі символи розширюються на весь барабан, на якому вони випадають, і запускають повторний спін. У тому разі, якщо вам вдалося зловити ще один дикий символ Starburst Wild під час повторного спіну, ви отримуєте ще одне повторне обертання. Загалом можна заробити до 5 повторних обертань, а дикі символи Starburst Wild залишатимуться на барабанах протягом усіх цих повторних спінів. Варто зазначити, що сам символ Starburst Wild має здатність замінювати всі інші символи на екрані.

Бонусна можливість Win Both Ways - це ще один елемент гри, який дасть вам змогу виграти більше грошей на слоті Starburst. Ця можливість означає те, що не важливо, яким чином виграшна комбінація випаде на барабанах - зліва направо або справа наліво, вона все ще даватиме вам виграш у будь-якому разі. Ви можете звернути увагу на таблицю виплат, яка розташована на ігровому екрані, щоб отримати більше інформації про виграшні комбінації. Для того, щоб дізнатися потенційні виплати будь-якого символу в грі, наведіть на нього курсор вашої миші і перед вами з'явиться потрібна інформація.

Ліміти

Номінали монет ігрового автомата Starburst знаходяться в межах від 0.01 цента до одного долара, і у вас буде до 10 рівнів ставок на вибір. Гравці з високими ставками зможуть встановити вищий рівень, тоді як гравці зі скромнішим бюджетом зможуть грати на меншому рівні ставок. Незважаючи на те, що в описі автомата йдеться про те, що він має 10 ліній виплат, технічно в слоті Starburst їх 20, адже кожна з 10 ліній виплат готова виплачувати гравцям виграші за комбінаціями, які збіглися, не тільки зліва направо, а й справа наліво. Зробіть мінімальну ставку в 0.10 за всіма 10 лініями виплат або поставте максимальну ставку в 100.00 на один спін з 10 лініями на 10 рівні ставок і максимальним номіналом монет в $1.00.

Гра

Ігровий автомат Starburst - це прекрасно спроектований тривимірний відеослот зі зрозуміло позначеними номіналами монет, ставками на лінію і активними лініями виплат. Висока якість, графіка високої роздільної здатності, яка не дає вашим очам втомитися, а також приголомшливий звуковий супровід надають грі автентичності. Ігровий процес цього слота дуже динамічний, а його бонуси змусять вас грати ще й ще.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС