Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sugar Rush

Грати

Як грати

Sugar Rush - це слот 7x7 з кластерними виплатами, який має кілька чудових функцій, а також дуже простий геймплей, коли ви звикнете до нього. Дозвольте нам допомогти вам з тим, як почати грати в ігрові автомати безкоштовно!

Перше, що потрібно зробити, це зареєструватися в хорошому казино, яке дозволяє грати в Sugar Rush. Коли будете готові до гри, запустіть її
Після цього ми рекомендуємо спочатку встановити бажану ставку: мінімальна загальна ставка починається від 5 гривень, а максимальна, яку ви можете поставити, становить 4000 гривень.
Натиснувши на символ потрійної смужки, ви отримаєте доступ до налаштувань системи, де ви зможете знайти деякі функції, такі як економія заряду батареї, ввімкнення або вимкнення музики, функція швидких обертань тощо.
Натисніть на "i" і обов'язково ознайомтеся з таблицею виплат, а також з усіма особливостями та правилами гри
У Sugar Rush також є функція "Купити безкоштовні обертання", а скільки вона коштує, залежить від вашої поточної ставки
Коли все налаштовано і ви готові до гри - натискайте кнопку обертань і хай щастить!

RTP та волатильність

Висока волатильність Sugar Rush означає, що ваші шанси на отримання виграшної комбінації будуть нижчими, ніж у слотах із середньою або низькою волатильністю. Зрештою, саме з цієї причини слоти з високою волатильністю часто називають "високоризиковими". Такому рівню волатильності часто віддають перевагу ті, хто хоче отримати набагато більшу винагороду, тому що з високим ризиком в слотах з такою волатильністю приходить велика винагорода, а виграші будуть мати набагато більшу віддачу.

Тепер, що стосується коефіцієнта RTP в Sugar Rush, то він встановлений на дуже хорошому рівні 96,50%, що є майже середнім показником для галузі. Що чудово - він зберігається на цьому рівні навіть у функції Buy Free Spins.

Тематика

Sugar Rush має дуже милу і смачну тему, з дуже яскравими і красивими кольорами, які, безсумнівно, оцінять багато гравців. На задньому плані грає весела музика, яка нагадує атмосферу деяких парків розваг, і вона дуже добре підходить для химерної атмосфери слоту Sugar Rush. На задньому плані ви можете побачити автомат з цукерками, а також буквальну країну цукерок, яка сподобається багатьом людям, особливо ласунам, які люблять слоти з красивими пастельними, яскравими кольорами.

Символи також дуже милі і відповідають цукровій тематиці слоту. Вони поділяються на 7 звичайних і 1 спеціальний символ - Scatter. Існує 3 види клейких ведмедиків: помаранчевий, фіолетовий і червоний, а також 4 види цукерок, причому найціннішим символом у грі є кругла рожева цукерка. Скаттер схожий на жувальну гумку і може з'являтися на всіх барабанах. Якщо ви зберете 3 або більше таких символів, це запустить функцію безкоштовних обертань.

Бонуси та фріспіни

 • Tumble Feature
 • У функції Tumble після кожного обертання вам буде виплачуватися виграшна комбінація, а всі виграшні символи зникатимуть. Символи, що залишилися, будуть падати в нижню частину екрана, а порожні позиції будуть замінені новими символами, які з'являться зверху. Таке падіння триватиме доти, доки не залишиться жодної виграшної комбінації, що з'явилася в результаті падіння.

 • Функція мультиплікаторів
 • Щоразу, коли виграшний символ вибухає, він позначає своє місце на ігровому полі. Коли він вибухає вдруге на тому ж місці, додається множник, який починається з 2x і подвоюється кожного разу, коли поверх нього вибухає ще один символ, до максимального значення 128x. Цей множник застосовується до всіх виграшних комбінацій, і якщо в одній виграшній комбінації буде більше множників, вони додаватимуться один до одного.

 • Безкоштовні обертання
 • Якщо ви зберете певну кількість скаттерів, вони приземлять вас, зокрема, безкоштовними обертаннями:

  • 3 скатери - отримаєте 10 безкоштовних обертань
  • Посадка 4 скаттерів присуджує вам 12 безкоштовних обертань
  • Розміщення 5 скаттерів дасть 15 безкоштовних обертань
  • Посадка 6 скатерів дає 20 безкоштовних обертань
  • Розміщення 7 скаттерів запускає 30 безкоштовних обертань

  Чудово те, що під час безкоштовних обертань, якщо ви зберете певну кількість скаттерів, ви отримаєте таку ж кількість безкоштовних обертань, як ми згадували вище, що фактично дозволяє вам повторно запустити цю функцію.

 • Купити безкоштовні обертання
 • Якщо ви не хочете чекати, ви можете негайно активувати функцію безкоштовних обертань, натиснувши на опцію "Купити безкоштовні обертання" зліва від барабанів. Це дозволить вам випадковим чином випасти 3-7 скаттерів, і ця функція коштуватиме вам 100x від вашої поточної загальної ставки

Висновок

Навіть якщо ви не великий шанувальник солодощів, важко заперечувати, що Sugar Rush - дуже гідний слот. Він приваблює не тільки милою цукерковою тематикою, але й дуже хорошим потенціалом максимального виграшу, а також дивовижною функцією, яка не дасть вам нудьгувати. Тут немає складних режимів, що робить Sugar Rush прекрасним вибором для гравців з будь-якими стилями гри. Однак, враховуючи високу волатильність, ми особливо рекомендуємо цей слот тим, хто шукає слоти з великими ризиками, але великими винагородами.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС