Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

The Dog House Megaways

Грати
У грі 6 барабанів, і на кожному з них може випасти від 2 до 7 символів. Розмір ставки в Megaways варіюється від 64 до 117 649 залежно від кількості символів на барабані. Ви можете робити ставки в діапазоні від 10 до 4000 UAH, щоб грати в ігрові автомати онлайн з високою волатильністю. Розміри ставок достатні для гравців з будь-яким бюджетом, на вибір пропонується 10 ставок від 0,20 до 2 євро. В Dog House Megaways коефіцієнт повернення гравцеві складає 96,55%.

Грати в слот можна за допомогою планшетів, комп'ютерів, мобільних телефонів і планшетів. Вбудовані функції гри включають мультиплікаційні дикі символи, липкі та дощові дикі символи. Також є два режими безкоштовних обертань. Ці модифікатори не дадуть вам відірватися від екрану, виграти і чудово провести час за грою. Дикі символи можуть мати значення множника x1, x2 і x3. Існує 2 бонусні ігри з безкоштовними обертаннями, і після їх запуску ви можете вибрати одну з них. Найважливіше в них - це кількість скатерів, які випадають для запуску бонусу. Це визначає потенціал виграшів під час раундів.

Ви можете вибрати Sticky Wild Free Spins з 7-12 безкоштовними обертаннями та 2-7 липкими символами на кожному барабані. Якщо ви виберете Raining Wilds Free Spins, то зможете виграти від 15 до 30 безкоштовних раундів і максимум 6 дощових диких символів на барабані. Дикі символи також є мультиплікаторами в обох бонусних іграх. Вони можуть мати значення x1, x2 або x3, що ще більше посилює вашу гру. За бажанням ви можете скористатися опцією Bonus Buy, щоб отримати миттєвий доступ до безкоштовних обертань. Виграшний потенціал The Dog House Megaways вражає - 12 305 разів більше вашої ставки за один спін.

Дизайн

Назва гри розкриває її тематику, яка пов'язана з собаками. Барабани фіолетового кольору встановлені на собачій будці, яка представляє собою сітку. Дія відбувається вночі або пізно ввечері, і ви можете бачити темно-синє небо з зірками. По обидва боки сітки собачої будки стоять будинки із запаленими смолоскипами навколо них.

Ігровий процес The Dog House Megaways

Таблиця виплат включає низькооплачувані королівські карти. Це 10, J, Q, K і A. Серед преміум-символів - собачі нашийники, ласощі та 4 персонажі-собаки. Найвигіднішим з усіх символів є доберман, за 6 таких символів виплата збільшується в 7,5 разів.

Існує дикий символ собачої будки, який може випасти з множником х2 або х3 або як розширюваний символ. Він замінює всі інші оплачувані символи. Скаттер - це рожева собача лапа з написом "BONUS" золотистим кольором під нею. Він запускає один з 2 режимів безкоштовних обертань на вибір. Це фріспіни Raining Wilds Free Spins та Sticky Wild Free Spins.

Щоб отримати виграшні комбінації, вам потрібно зібрати від 2 до 6 однакових символів на сусідніх барабанах. Вони повинні починатися зліва направо. Ви можете побачити активну кількість мегадоріг, що відображається у верхньому правому куті екрана.

Особливості та бонуси The Dog House Megaways

The Dog House Megaways має достатню кількість модифікаторів та бонусних функцій. Одним з них є Дикі мультиплікатори, і це дикі символи собачої будки. Ви можете висадити їх лише на барабанах 2, 3 та 4, і деякі з них можуть також містити значення множника. Останній може бути як x2, так і x3. Отже, якщо ви отримаєте виграшну комбінацію за допомогою дикого символу з множником, ви збільшите її в 2 або 3 рази. Це залежить від вартості дикого символу, який бере в ній участь.

Якщо вам пощастить більше, ви можете отримати виграш від більш ніж одного дикого символу з множником. У такому випадку їхні множники збільшуються за рахунок застосування їхніх значень разом. Наприклад, ви можете отримати множник х9 від 2 диких символів з коефіцієнтом х3 кожен.

Ще однією додатковою функцією в The Dog House Megaways є розширюваний дикий символ. Він спрацьовує випадково, і це може статися на будь-якому обертанні. Дикий символ може розширюватися і охоплювати більше позицій. Це допомагає створювати більше виграшних комбінацій. Третьою додатковою функцією в слоті є Pick Me Bonus, яка нагороджує миттєвими грошовими призами. Вам потрібно вибрати один із запропонованих варіантів, і ви виграєте нагороду, яку містить ваш вибір.

Під час кожного безкоштовного обертання цієї бонусної гри на барабани випадають дикі символи. Вони також матимуть значення множника x1, x2 або x3. Це означає, що ви можете формувати нові комбінації, і вони будуть платити більше завдяки мультиплікаторам. Ви не можете повторно запустити цю бонусну гру.

Висновок

Pragmatic Play використали оригінальну гру зі схожою графікою та тими ж головними героями для свого останнього слоту. Бренд додав різноманітність додаткових функцій та бонусних ігор. У вас є безліч способів отримати виграш, і ви можете вибирати між 2 типами бонусних ігор або купувати їх. Слот має високу волатильність, як і перший. Він підходить для більшої кількості гравців, оскільки розміри ставок варіюються від невеликих до великих сум.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС