Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Treasures of Fire Scatter Pays

Грати
Насолоджуйтесь однією з найпопулярніших онлайн-ігор, граючи в ігровий автомат Treasures of Fire Scatter Pays. Збирайте великі виграшні комбінації за допомогою механіки "розкид оплачується". Запускайте або купуйте безкоштовні обертання з мультиплікаторами вогняного подиху. Грайте в Treasures of Fire Scatter Pays у ігрові автомати на гривні та вигравайте 20 000 разів більше вашої ставки.

Вигравайте великі призи в Scatter Pays на мобільному, планшетному або настільному комп'ютері
Дракони - це тема онлайн-слоту Treasures of Fire Scatter Pays, і це один з найкращих онлайн-слотів від Playson. Усі символи є скатерами, а це означає, що ви можете зібрати виграшні комбінації, заповнивши п'ять барабанів драконячими яйцями та дорогоцінними каменями. Приземліть очі дракона, щоб активувати безкоштовні обертання, граючи в Treasures of Fire Scatter Pays на мобільному, планшетному або настільному комп'ютері.

Вигравайте з механікою Scatter Pays

Ставте від 0,10 до 100 монет за спін, граючи в онлайн-слот Treasures of Fire Scatter Pays. Усі символи є скатерами, і якщо випадає вісім або більше однакових символів, ви отримуєте приз. Усі символи також можуть мати множники від 2x до 100x. Виграшні комбінації запускають функцію згортання символів, в якій нові символи замінюють виграшні, щоб дати вам ще один шанс на перемогу.

Помножте свій виграш у грі Fire Breath

Зберіть три, чотири, п'ять або шість очей дракона, і ви отримаєте десять, 12, 15 або 20 безкоштовних обертань, під час яких ви можете активувати функцію "Вогняний подих", щоб додати більше множників на барабанах. Активуйте безкоштовні обертання або придбайте їх за допомогою бонусної покупки, граючи в ігровий автомат Treasures of Fire Scatter Pays у найкращих казино на реальні гроші, та вигравайте до 20 000 разів більше вашої ставки.

Грайте в інші популярні слоти на тему драконів

Після того, як ви зіграєте в онлайн-слот Treasures of Fire Scatter Pays, спробуйте інші гарячі ігри на тему драконів. Вигравайте великі призи та активуйте популярні функції слотів, граючи в Age of Ice Dragons від Kalamba або Action Dragons Cashstacks Gold від Ainsworth.

Зберіть свої скарби

Збирайте великі виграшні комбінації завдяки скаттер-платі, функції барабанів, що обрушуються, та 100-кратним множникам. Активуйте або придбайте функцію безкоштовних обертань і виграйте до 20 000 разів більше вашої ставки в теплі вогняного подиху.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС