Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Valkyrie Queen

Грати на 777.ua

Онлайн-слот Valkyrie Queen

Ігровий автомат Valkyrie Queen - це слот від High 5 із 5 барабанами та 243 способами виграшу. Слот виконаний у HD-якості, а його сюжет заснований на битві з верховною валькірією. Слот оснащений wild-символами, скеттерами, фріспінами і змінними барабанами. Грати в нього та інші ігрові атомати на гроші можна на різних пристроях, включно з сучасними смартфонами, планшетами та комп'ютерами, зокрема iPhone (6 і вище) і iPad.

Характеристики

Образ верховної валькірії, звичайно, натхненний скандинавською міфологією. Битва з валькірією протікає під час фріспінів (максимум - 60 за один раз), водночас у всіх режимах гри присутні змінні барабани (виграшні символи зникають і замінюються новими в рамках одного спіна). Серед символів - лого ігрового автомата Valkyrie Queen, сама верховна валькірія, її молот, кораблі, летючий кінь, яструб і, звичайно, всюдисущі гральні карти.

У цьому слоті є 243 способи виграшу, що, безсумнівно, підвищує шанси на вдалий результат кожного спіна. Інтерфейс гри надзвичайно простий, що дає змогу не витрачати часу на різноманітні налаштування, а одразу ж приступити до гри й отримувати задоволення. Кольорова гама (червоний, синій, золотий) також робить свій внесок у містичну й захопливу атмосферу слота.

Бонуси

Як wild-символ (він випадає тільки на 2, 3 і 4 барабанах) виступає логотип Valkyrie Queen, що заміщає всі інші символи, крім яструба. Останній, зі свого боку, є скеттером, за допомогою якого можна виграти фріспіни.

У разі випадання будь-якої виграшної комбінації відповідні символи зникають, поступаючись місцем новим (цей бонус отримав назву "змінних барабанів"). Барабани будуть змінювати доти, доки будуть виграші. Якщо під час зміни символів випадуть фриспіни, бонусний раунд запуститься одразу ж, а після його закінчення барабани продовжать змінюватися, поки не закінчаться виграшні комбінації.

Фріспіни

Фриспіни можна отримати в тому разі, якщо на екрані випадуть три скеттери (зображення яструба), які з'являються тільки на 2, 3 і 4 барабанах. Спочатку дається 10 фриспінів, проте щоразу, коли на екрані знову з'являтимуться 3 яструби, ви отримуватимете ще 5. Фриспіни граються за тими самими ставками і з тими самими множниками, які були дійсні на момент їхньої активації. Максимальна кількість фриспінів в одному раунді - 60.

Варіанти ставок

За наявності 243 способів виграшу можна ще й помножити ставку на будь-який коефіцієнт від 0,01 до 3. Таким чином, максимальна ставка складе 120 кредитів, що дуже навіть підійде всім тим, хто любить ставити по-крупному. Тим же, хто грає обережніше, не варто засмучуватися: грати можна і за значно меншими ставками.

Резюме

Ігровий автомат Valkyrie Queen по праву вважається одним із найкращих онлайн-слотів. Наявність 243 способів виграшу і змінних барабанів роблять і без того цікавий слот ще більш захопливим. Якщо ж вам у принципі подобаються слоти з пригодницькою тематикою, рекомендуємо також Shadow of the Panther і The Mighty Atlas - обидва, до речі, теж від High 5.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС