Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Volcano Fruits

Грати

Про ігровий автомат Volcano Fruits

Volcano Fruits - це прогресивний слот з 5 барабанами, 4 рядами та 50 лініями для виплат. Центральне місце в ньому займає джокер-дикий символ, який приносить вам монетний виграш за 3 або більше символів. Він забезпечить вам фіксований джекпот, якщо ви заповните всі 20 позицій цим символом.

Ігрові автомати безплатно без реєстрації принесуть вам монетний виграш від скатерів і збільшать множник до x10. Заповнюючи весь екран, джокер-дикий символ збільшує ставку в 1,000 разів. Під час безкоштовних обертань це означає, що ваша ставка збільшується в 10 000 разів із множником виграшу x10. Ця сума становить 2 000 000 UAH і є джекпотом у грі.

Дизайн гри Volcano Fruits

Гра Volcano Fruits розміщена всередині вулкана, і ви побачите гарячу лаву в якості фону на барабанах без сітки. Праворуч тремтить листя. Символи включають типові типи фруктів, дзвіночки, червоні сімки, одинарні, подвійні та потрійні символи.

Також у грі є жіночий джокер і золотий бонусний символ. Мелодія підходить і створює спокійний настрій завдяки звукам динамічного ритму. Графіка та музичний супровід приємні.

Геймплей Volcano Fruits

Оплачувані символи включають всі види фруктів на низькому рівні і високоцінні BARs і 7. Висадіть 3, 4 або 5 будь-яких яблук, лимонів, вишень або апельсинів, не обов'язково одного типу, щоб виграти 0,08x, 0,20x або 0,80x ставку. Кавун, дзвіночок і полуниця також можуть випадати на лінії виплат у змішаних комбінаціях, щоб винагородити вас. Зберіть 3, 4 або 5 таких символів, щоб виграти ставку 0,08x, 0,30x або 1,2x.

Преміальними символами є одинарні, подвійні та потрійні бари - зберіть 5 таких символів у комбінації, щоб виграти в 2, 3 або 4 рази більше вашої ставки. Найбільш високооплачуваним символом є червона 7 - 3, 4 і 5 на лінії виплат приносять 0,20, 0,70 або 5 разів більше вашої ставки.

Добре знайома дама-джокер з інших слотів NetGame тут виступає в ролі дикого символу. Він замінює інші символи, окрім скаттера. Він також платить вам - 3, 4 і 5 диких символів приносять винагороду в 0,20, 2 і 20 разів більше вашої ставки. Заповнивши ним усі 20 позицій на екрані, ви отримаєте прогресивний джекпот у слоті - 1,000-кратний розмір ставки. Ви отримаєте весь джекпот, якщо зробите найбільшу ставку. Якщо ні, вам буде виплачено відсоток від нього.

Особливості та бонуси Вулкан Фрукти

Скаттером є золотий символ з написом Bonus. Зберіть 3, 4 або 5 таких символів, щоб виграти 1x, 10x або 100x ставку та 10 безкоштовних обертань з множником x2. Якщо під час бонусної функції ви випадає 3, 4 або 5 додаткових символів розкиду в одному обертанні, ви отримуєте ще 10 безкоштовних обертань. Це збільшить множник виграшу на +1.

Значення множника виграшу може варіюватися в діапазоні 2x, 3x, 4x, 5x, 6x, 7x, 8x, 9x і максимум 10x. Якщо під час безкоштовних обертань вам випаде дикий символ на весь екран, ви виграєте джекпот. Він буде збільшений на поточний множник з максимальним збільшенням до х10.

Висновок

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС