Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Zeus 3

Грати на 777.ua

Ігровий автомат Zeus 3

Ігровий автомат Zeus 3 є третьою частиною популярної трилогії ігрових автоматів про Зевса. Zeus III має нетрадиційний формат, як і багато інших відомих і улюблених нами ігрових автоматів від WMS, з додатковими барабанами в стилі пірамід, які розташовуються на шести барабанах і пропонують привабливі 192 ліній виплат. Цей популярний ігровий автомат негайно покаже вам, чому наробив так багато галасу. Володіючи дикими символами, що розширюються, цілим набором безкоштовних спінів і величезними мультиплайерами, ігрові автомати безкоштовно в серіїї Zeus III швидко приверне вашу увагу. Ми насправді не бачили так багато ігор, які використовують ігровий рушій Real Boost, Zeus III загалом можна вважати першою.

Найкраще з грецької міфології

На барабанах ви побачите велику кількість символів грецької тематики, а ті, хто грав в оригінальний ігровий автомат Зевс, ймовірно будуть знайомі з деякими з них. Серед символів ви виявите самого Зевса, руку Зевса із затиснутою в ній блискавкою, Пантеон, шолом грецької армії, грецькі монети, грецькі горщики і грецькі військові кораблі. Крім того, у цій грі ви зможете зустріти 4 зображення мастей гральних карт як символи, які зазвичай можна зустріти в покерних іграх на кшталт Aces & Faces.

Неймовірні можливості

У цій грі є два типи диких символів. Зображення Зевса є диким символом, а у зв'язку з тим, що він відкривається на барабанах у розширеному вигляді, весь барабан, на якому він випадає, негайно перетворюється на дикий барабан. Колізей - це другий дикий символ, який здатний замінювати всі інші символи на барабанах, за винятком символу руки Зевса, яка стискає блискавку, що є скеттер символом. Намагайтеся зловити ці два диких символи, щоб отримати більше шансів зібрати виграшну комбінацію.

Безкоштовні спіни та мультиплайєри

Ви зможете отримати бонусні раунди безкоштовних спінів, які є бонусом, які можна перезапустити, зібравши три або більше символу руки Зевса, що стискає блискавку, на барабанах від 2 до 6. Звичайно, кількість скеттер символів на барабанах визначає кількість безкоштовних символів, яку ви отримаєте. Три скеттер-символи дають вам 10 безкоштовних спінів, 4 скеттер-символи нагородять вас 25 безкоштовними спінами і 10Х мультиплайером вашої ставки, тоді як 5 скеттер-символів принесуть вам максимальну кількість у 50 безкоштовних спінів + 50Х вашої загальної ставки. Ви також можете отримати ще 5 додаткових безкоштовних спінів під час бонусних раундів, зібравши ще три або більше скеттерів на екрані. Скетери під час бонусного раунду можуть відкриватися на всіх барабанах за винятком шостого. Ба більше, у режимі безкоштовних спінів є додаткова можливість, під час якої барабани можуть перевернутися зліва направо і справа наліво, що збільшить ваші шанси на те, щоб зібрати виграшну комбінацію, а також спіймати найвигідніші та найцінніші символи.

Ідеальний слот для середніх і високих лімітів

Ви можете обертати барабани починаючи з 0.40 монет за спіни і аж до 80 монет на спін за всі 192 лінії виплат. Стандартний джекпот не здасться вам таким вже цікавим, оскільки за ним ви можете отримати виплату лише у 800 монет. Проте більшість найбільших ваших виграшів ви отримаєте в рамках диких символів, що розширюються, а також заробивши мультиплайєри під час раундів безкоштовних спінів.

Безумовно вартий уваги

Ігровий автомат Zeus III - це слот високої дисперсії і є неймовірним доповненням до списку ігрових автоматів WMS. Незважаючи на те, що Zeus III був випущений як ігровий автомат для Facebook. багато шанувальників були неймовірно раді побачити реліз чергового продовження популярного слота. Виграші в режимі звичайної гри дещо складно заробити у зв'язку з меншою кількістю рядів з лівого боку екрана, проте більшість виплат будуть більш істотними, ніж зазвичай. Якщо вам сподобалися попередні релізи ігрових автоматів від WMS Gaming, то вам безперечно варто спробувати захопливий слот Zeus III.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС